top of page

5 Dniowe Szkolenia Białka Tatrzańska 14-18.02.22

pon., 14 lut

|

Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska

Pięciodniowy kurs/obóz, realizowany na zasadach półkolonii. Pakiet 30h szkolenia (6h każdego dnia) w jednym z najlepszych ośrodków w Polsce na Kotelnicy Białczańskiej. Dla samodzielnych dzieci/młodzieży/dorosłych skręcających min skrętem ślizgowym. Cena: 1199 zł

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
5 Dniowe Szkolenia Białka Tatrzańska 14-18.02.22
5 Dniowe Szkolenia Białka Tatrzańska 14-18.02.22

Czas/Miejsce

14 lut 2022, 09:30 – 18 lut 2022, 16:00

Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska, Środkowa 181B, 34-405 Białka Tatrzańska, Polska

Szczegóły oferty

Pięciodniowy obóz/kurs ukierunkowany na nauczanie technik alpejskich, freeridowych i freestylowych z wykorzystaniem przeszkód snowparku. Realizowany na zasadach półkolonii-nocleg we własnym zakresie. Pod okiem profesjonalistów, między innymi aktualnego mistrza Polski w snowboardcrossie oraz byłych trenerów kadry olimpijsiekiej, osiągniesz zdecydowany progres. 

Nauczymy was/bądź wasze dzieci:

-technicznie skręcać,

-skakać,

-podstawowych trików na stoku, skoczniach, boksach, rurach- odpowiednio dobranych do poziomu waszych umiejętności.

Przy wykorzystaniu foto/video analizy pokarzemy wam techniczne wykonanie danej ewolucji co zdecydowanie przyspieszy wasz postęp i zbliży do poziomu PRO.

Bilety

  • Ferie Snowboardowe/Zadatek

    Bilet/zadatek w wysokości 199 zł (reszta gotówki: 1000zł) płatna w dniu rozpoczęcia snowboardowych ferii.

    199,00 zł

    Sprzedaż zakończona

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page